Гарантія

На товар, який Ви купуєте в інтернет-магазині UKCBUD поширюється гарантія 14 днів. На фасадні вироби густиною пінополістиролу 50 кг/куб.м.  – гарантія до 50 місяців. Гарантія надається виробником або Продавцем. Підтвердженням гарантії є товарний чек, гарантійний талон виробника або Продавця. Зберігайте ці документи протягом усього терміну дії гарантії.

Гарантійні зобов’язання, обмін і повернення товару виконуються згідно Закону України «Про захист прав споживачів»

Гарантійні зобов’язання не поширюються на:

– природній знос;

– випадкові пошкодження;

– пошкодження, що виникли в результаті недбалого використання, під впливом рідини, пилу, сторонніх предметів.

– пошкодження, що виникли під впливом стихійних лих;

– пошкодження, що виникли в результаті використання не за призначенням.

Згідно статті 9-ї Закону «Про захист прав споживачів» покупець має право в 14-денний термін після покупки повернути або обміняти товар, що не підійшов йому за будь-якими ознаками.

Зверніть увагу! Обміну / поверненню в цьому випадку підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: відколів, подряпин, потертостей.

Також повинні бути збережені:

– повна комплектація;

– цілісність упаковки;

– ярлики;

– заводське маркування;

– товарний чек.

При поверненні складнотехнічних виробів потрібна технічна експертиза з метою підтвердження того факту, що товар не був у використанні і не втратив своїх споживчих якостей. Термін експертизи – до 7-ми днів.

Максимальні терміни при поверненні грошей протягом 14 днів після покупки наступні:

– експертиза – 7 днів з дня отримання

– повернення грошей – 7 днів після закінчення експертизи.

Для повернення / обміну товарів зв’яжіться з менеджером інтернет-магазину за допомогою одного з номерів телефонів, зазначених на сайті або надішліть листа на адресу office@ukcbud.com.ua з номером замовлення, контактними даними замовника та реквізитами для повернення грошей.

Товар відправляється в  інтернат-магазин перевізником Нова Пошта (адресу повідомить менеджер інтернет-магазину). Якщо Ви перебуваєте в Ужгороді, ви можете повернути товар в точку видачі.

Послуги служби доставки товару від Покупця Продавцю і від Продавця Покупцеві в разі обміну товару, а також від Покупця Продавцю в разі повернення товару оплачуються Покупцем.