Виробництво BEOROL

Виробництво малярних валиків BEOROL в Сербії

Валики beorol на UKCBUD

BEOROL – ведучий виробник валиків в Південно-Східній Європі

Протягом виробничої діяльності сербська компанія Beorol розробила велику кількість валиків.

Таким чином збільшився асортимент звичайних і радіаторних валиків.

Які є валики?

По методу виготовлення: термоклеєні та шиті.
По типу матеріалу – поліефір/поліестер, поліакрил, поліамід, мікрофібра, вовна.
По довжині валика – від 6 мм до 23 мм.  По довжині ворсу – від 4 до 25 мм. По густині ворсу на шубці валика – від 440 до 1200 г / м?.
Метод ткання – тканий та в’язаний.

Термоклеєні (термофузійні) валики

Удосконалений процес термофузії – внесок компанії Beorol на ринок інструментів. Він з’єднує пластикову трубу і тканину в одне ціле, використовуючи тепло і механічний тиск. Таким чином була отримана основна частина валика, так званий роликовий корпус. В корпус ролика вставляються втулки, які з’єднані з осьовим стрижнем, в якій розташований запобіжник. Через осьовий стрижень і запобіжник проходить дріт ручки валика, і таким чином виходить повноцінний валик готовий до роботи.

Термофузійні валики призначені для фарбування оброблених плоских поверхонь, різних матеріалів різними кольорами та лаками, залежно від типу та характеристик тканини. Залежно від розміру поверхні, яку потрібно обробити, необхідно вибрати валик відповідних розмірів. Наш асортимент включає термофузійні валики довжиною 9, 18, 23, 25, 27 і 50 см.

Шиті валики

Вони виробляються комбінованим процесом термофузії та шиття. Пластмасова труба та пінополіуретан зливаються в одне ціле термоплавленням, завдяки чому отримується несуча конструкція з підвищеною еластичністю поверхні. На отриману таким чином трубку надягають зшиту та перевернуту тканину. Шляхом натягування було отримано міцне з’єднання поверхні між пінополіуретаном та зшитим полотном. Завдяки взаємним пружним зусиллям шов випрямляється, так що пізніше він не розпізнається на зшитому валику. Таким чином була отримана основна частина валика, так званий роликовий корпус. В корпус ролика вставляються втулки, які з’єднані з осьовим стрижнем, в якій розташований запобіжник. Дріт ручки пропускається через трубу вала і запобіжник, і таким чином отримують повний валик, готовий до фарбування.

Пінополіуретан всередині валика не вбирає фарбу, тому після промивання фарба на валику не залишається. Прошиті валики призначені для фарбування нерівних поверхонь, переважно напівдисперсійними, дисперсійними та фасадними фарбами. Залежно від розміру поверхні, що підлягає обробці, необхідно вибрати валик відповідних розмірів. Наш асортимент включає шиті валики довжиною 18, 23, 25 і 27 см.

Поліамідний валик: довговічний помічник

Якщо вам потрібен довговічний інструмент, здатний працювати з різними складами лакофарбових речовин, то сміливо віддавайте перевагу поліамідному валику Beorol. Головною перевагою такого валика є підвищена зносостійкість. Вона забезпечується тим, що шубка інструменту складається з великого числа ниток. Волокно закручено і на кінцях розщеплено. За рахунок цього хімічна стійкість поліаміду збільшується.

Ще одним плюсом поліамідного валика є його здатність добре утримувати і віддавати фарбу. Завдяки цьому будь-який розчин розподіляється по поверхні рівномірно.

Застосовуватися валик з поліаміду може для нанесення різних емалей, фарб і інших лакофарбових матеріалів. Даний валик виготовляється без швів і відрізняється м’якістю, тому якісне фарбування вам гарантовано. Важливо відзначити, що якщо має бути обробка будь-якої нерівної поверхні, то краще буде вибрати для цієї мети валик з довгим ворсом. Якщо ж фарбувати потрібно щось гладке, то придбайте інструмент з коротким ворсом.

Серії поліамідних валиків Beorol: Black Professional, Gold Exclusive, Blue Line, Royal, Royal Grand.

Валики з мікрофібри

Валики з мікрофібри Beorol – спеціальний ручний інструмент для фарбування рівних гладких поверхонь. Може використовуватися з усіма видами фарб. Шубка виготовлена з мікроволокна, тому покриття виходить ідеально рівним.

Переваги професійного валика для фарбування з мікрофібри

  • Вбирає збільшену кількість фарби, покриваючи велику площу
  • Створює гладку поверхню
  • Ідеальний для нанесення фарб і грунтів на стіни і стелі
  • Відмінно підходить для нанесення ґрунтів і “підкладок” під декоративні фарби.

Валик з мікрофібри володіє високою продуктивністю. Валиком зручно працювати на великій площі, його легко мити.

Малярний валик з насадкою з мікрофібри – це якісний професійний інструмент, який може стати в нагоді кожному майстру.

Поліестеровий/поліефірний валик

Валик виготовлений з поліестеру – збільшений термін експлуатації валика, хороша абсорбція, рівномірне нанесення і розподіл лакофарбових матеріалів.

Збільшена щільність основи і зносостійкість ворсу дозволяє використовувати валик для нанесення просочень, захисних та декоративно-захисних матеріалів на дерев’яні поверхні, як гладкі, шліфовані, так і з грубою, необробленої деревини. Найбільш ефективно використовується з водорозчинними лакофарбовими матеріалами.

Робоча частина валика виготовлена ??з поліестеру на в’язаній основі, волокна якого добре розподіляють лакофарбовий матеріал по поверхні без розбризкування та потьоків. Шубка валика надійно кріпиться до оснащення з використанням методу термофузії. Легко очищається.

Кожному валику Beorol своя фарба

Малярні валики BEOROL розподіляються по функціональному використанню:

  • для фарбування фасадів;
  • для фарбування акриловими фарбами;
  • для фарбування дисперсійними та напівдисперсійними фарбами;
  • валики для нанесення лаку.

Надійні інструменти – запорука якісного результату.

Зробіть замовлення вже зараз!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *